LGS EĞİTİMLERİMİZ

LGS eğitimleri günümüzde çocukların sınavlarda daha iyi performans göstermelerinde etkili olan bir kurs eğitimi türü olarak ön plana çıkar. Eyüpsultan Fulnet Eğitim Kurumları olarak bu süreçte öğrencilerimize en iyi kurs eğitimi hizmetlerini sunuyoruz. Uzman öğretmenlerimizle beraber LGS sürecini profesyonel olarak yöneterek,  öğrencilerimizin hedeflediği en iyi okulu kazanmalarında başrol oynuyoruz.

Çocukların sınavlarda başarılı olması için kaliteli bir eğitim danışmanlığı hizmeti almaları önemlidir. Sınav danışmanlığı hizmeti olarak da adlandırılan bu hizmetler sayesinde öğrencilerimiz arzu ettikleri puanlara kolaylıkla ulaşabilir ve böylelikle arzu ettikleri okullara yerleşebilirler. Günümüzde bu alanda faaliyet gösteren eğitim kurumumuz sizlere en iyiyi sunmayı ve en yüksek puanları aldırma konusunda yetkinlik sahibidir.

LGS Nedir?

LGS, Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Anadolu Teknik Programları ile merkezi sınavla öğrenci alan özel program ve projeler yürüten ortaöğretim kurumlarının öğrencilerini seçmek için yapılır. LGS başvurusu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılır ve ücretsizdir.

LGS Hakkında Bilgiler

Devlet, özel ve imam hatip ortaokullarının 8. sınıflarında okuyan öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan merkezi sınav başvurularına sahip olup, e-Okul Veli Bilgi Sistemi üzerinden merkezi sınav başvurularına ilişkin bilgilere ulaşabilmektedir. e-Okul sistemine kayıtlı olmayan yurtdışındaki okullarda öğrenim gören öğrencilerin başvurularını Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğu aracılığıyla yapmaları gerekmektedir.

Bakanlıklar ve kurumlar tarafından başvuru formu gönderilen adayların elektronik ortamda öğrenci bilgilerinin eksiksiz olması gerekmektedir. Yurt dışından başvuran bir öğrenci olsanız bile, başvuru belgelerinin eksiksiz olması gerekir. LGS’de başarısız olan öğrenciler, okul notlarını kullanarak adreslerine en yakın okulu seçebilirler.

LGS Sınavının Zorluğu

LGS sınavının zorluğu öğrenciler tarafından merak edilen bir unsurdur. Fakat kurs merkezimizde öğrencilerimize en iyi hizmetleri sunarak öğrencilerimize en iyi okulları kazandırmayı başarıyoruz. Kurs merkezimizde öğrencilerimize deneme sınavları yapıyoruz, böylelikle deneme sınavlarındaki performanslarıyla öğrencilerimiz kendilerini daha iyi keşfetme olanağına sahip oluyor. Sınavlarımız ve özel eğitimlerimiz sayesinde sınav maratonunu öğrencilerimiz çok kolay ve rahat bir şekilde atlatabiliyor. Kaliteli bir kurumdan hizmet almak öğrencilerin sınavlara daha verimli ve hızlı bir şekilde hazırlanmasında etkili olacak unsurlardan birisidir. Dolayısıyla bu alanda sizlere verimli bir hizmet kapsamında kaliteli bir hizmet sunarak sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanızda rol oynamayı başarıyoruz. Siz de kurumumuzu tercih ederek kaliteli bir sınav maratonu hizmetinden yararlanma olasılığına erişebilirsiniz.

Eyüpsultan Fulnet Eğitim kurumları olarak LGS sınavlarına hazırlık için öğrencilerimize destek vermekteyiz. LGS eğitimlerimiz ve kurslarımızla ilgili detaylı bilgi almak veya bizimle tanışmak için size çok yakınız.  Kurumumuza gelebilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.